Prosty test równowagi czakrCzakry lub czakry są ideą, która pochodzi od Wschodu, szczególnie z Indii, wierzenia.

Otwórz Chakrę gardła (jasnoniebieski). Czakra ta oparta jest na samoświadomości i komunikacji. Kiedy czakra jest otwarta, wyrażanie siebie jest łatwe, a sztuka wydaje się świetnym sposobem na to. Jeśli jest nieaktywny: nie masz zbyt dużo mówić, więc jesteś sklasyfikowany jako nieśmiały. Jeśli czujesz często, czakra może zostać zablokowana. Jeśli jest zbyt aktywny: masz dużo mówić, to irytuje wielu ludzi. Możesz też być dość złym słuchaczem.

Trzy najlepsze trzy rzeczy wydają się takie same, ale gdy pojawi się poniżej serca jest wiele zmian. Najniższe jest określenie, że jest w periście, a następnie na kokcyksie w jednej książce, którą przeczytałem, ale jest wiele wykresów pokazujących najniższy poziom kokcyksu, a następny gdzieś dalej między sacrum a przeciwnym do pępka. To łączy się z położeniem czakry splotu słonecznego.

Mantrą Bija jest baran. Jest kolor żółty i jest powiązany z naszą mocą na tym świecie. Naturalnym elementem jest ogień, a to właśnie pochodzi z ognia w Twoim brzuchu. Czakra splotu słonecznego (jedna nie w równowadze z innymi czakrami w Twoim systemie lub gdzie energia jest skupiona) może spowodować obsesyjno-kompulsywną kontrolę. Trzecia czakra lub czakra splotu słonecznego, o zdrowym przepływie, pozwala kontrolować swoje przeznaczenie, czuć swoją moc i spełnić swoje marzenia. Przesłaniem trzeciej czakry kontroluje się ". Wyjdź i kontrolować własne przeznaczenie i szczęście - na to zasłużysz!

Jeśli czakry nie są zrównoważone, lub jeśli energie są zablokowane, podstawowa siła życiowa zostanie spowolniona. Osoba może czuć się niesmaczna, zmęczona, z różnego rodzaju lub przygnębiona. Nie tylko fizyczne funkcje cielesne będą miały wpływ, więc objawy mogą się objawić, ale procesy myślowe i umysł mogą mieć również wpływ. Negatywna postawa, strach, wątpliwości, itp. Mogą przechwytać jednostki.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak otworzyć czakry duchowe

Dowiedz się, jakie są czakry i ich właściwości energetyczne