Jak otworzyć czakry duchoweJeśli wyobrażasz sobie, że siedzisz w nogach w pozycji Lotosu, siedem głównych czakr znajduje się na ciele od czubka głowy do podstawy kręgosłupa. Każda czakra ma określoną lokalizację i kilka unikalnych atrybutów. Choć są one wyrównane z ciałem fizycznym, nie są one czymś, co można dotknąć, ale są czymś, co można czuć i wyczuć.

Czakra ta znajduje się u podstawy gardła, która rządzi naszymi ustami, szczęką, uszami i szyją. Jest związany z elementem przestrzeni lub eteru. Czakra ta jest domem naszej komunikacji i jest miejscem oczyszczania, ponieważ jest także przewodniczącym tarczycy, która równoważy nasze hormony i utrzymuje nasz system immunologiczny w zdrowiu. Kiedy ta czakra jest otwarta, komunikujemy się z autentycznością i intuicyjnym słuchaniem.

Muzyka ma magiczną jakość, w tym sensie, że łączy nas z czymś pierwotnym. Wszyscy mamy głos. Wszyscy mamy możliwość bębnienia i zagrać z rąk lub stóp. Mamy własne pobicia w naszych skrzyniach, z którymi zawsze możemy się połączyć. Drumming dostaje się do nas, a jego wibracje przesuwają się i wyrówna energię. Śpiewanie czy śpiewanie ma w sobie jakość uwalniającą, a drgania nut w ciele są potężne. Wykorzystaj to, uspakaj, dotknij, rozbij lub powtórz te słowa, kiedy następnym razem będziesz mógł skorzystać z pomocy wyrównania.

To nie znaczy, że umieszczenie pewnego rodzaju kryształu na brzuchu, gdy masz problemy ze poczuciem własnej wartości i wyobrażając sobie, że oczyszczanie czakry maṇipūra może nie pomoże ci poczuć się lepiej. Może to, w zależności od osoby. Chociaż ta praktyka nie jest tradycyjna i nie została przetestowana przez pokolenia (co jest całkiem sensem tradycji), Bóg wie, że jest więcej na niebie i na ziemi, niż marzy się w moim racjonalnym mózgu.

Czuję się wspaniale, czytając ten artykuł. Niektóre z punktów energii, takich jak ręce i nogi, brakuje od siedmiu. Kiedy studiowałem zarówno reiki Usui, jak i Karuna, uczyłem się pracy z tymi siedmioma świętymi ośrodkami energii. Moje doświadczenie dotyczyło bólu pacjenta i tego, jak to było Jedna energia. Nawet dla ludzi, którzy nie mieli żadnych skarg, ale chciał doświadczyć uzdrowienia lub relaksu, masażu duszy ", moje doświadczenie było Jednym Jednostką Energetyczną. Sława!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Prosty test równowagi czakr

Dowiedz się, jakie są czakry i ich właściwości energetyczne