Jak otworzyć czakry duchoweJeśli wyobrażasz sobie, że siedzisz w nogach w pozycji Lotosu, siedem głównych czakr znajduje się na ciele od czubka głowy do podstawy kręgosłupa. Każda czakra ma określoną lokalizację i kilka unikalnych atrybutów. Choć są one wyrównane z ciałem fizycznym, nie są one czymś, co można dotknąć, ale są czymś, co można czuć i wyczuć.

Czakra ta znajduje się u podstawy gardła, która rządzi naszymi ustami, szczęką, uszami i szyją. Jest związany z elementem przestrzeni lub eteru. Czakra ta jest domem naszej komunikacji i jest miejscem oczyszczania, ponieważ jest także przewodniczącym tarczycy, która równoważy nasze hormony i utrzymuje nasz system immunologiczny w zdrowiu. Kiedy ta czakra jest otwarta, komunikujemy się z autentycznością i intuicyjnym słuchaniem.

Muzyka ma magiczną jakość, w tym sensie, że łączy nas z czymś pierwotnym. Wszyscy mamy głos. Wszyscy mamy możliwość bębnienia i zagrać z rąk lub stóp. Mamy własne pobicia w naszych skrzyniach, z którymi zawsze możemy się połączyć. Drumming dostaje się do nas, a jego wibracje przesuwają się i wyrówna energię. Śpiewanie czy śpiewanie ma w sobie jakość uwalniającą, a drgania nut w ciele są potężne. Wykorzystaj to, uspakaj, dotknij, rozbij lub powtórz te słowa, kiedy następnym razem będziesz mógł skorzystać z pomocy wyrównania.

To nie znaczy, że umieszczenie pewnego rodzaju kryształu na brzuchu, gdy masz problemy ze poczuciem własnej wartości i wyobrażając sobie, że oczyszczanie czakry maṇipūra może nie pomoże ci poczuć się lepiej. Może to, w zależności od osoby. Chociaż ta praktyka nie jest tradycyjna i nie została przetestowana przez pokolenia (co jest całkiem sensem tradycji), Bóg wie, że jest więcej na niebie i na ziemi, niż marzy się w moim racjonalnym mózgu.

Czuję się wspaniale, czytając ten artykuł. Niektóre z punktów energii, takich jak ręce i nogi, brakuje od siedmiu. Kiedy studiowałem zarówno reiki Usui, jak i Karuna, uczyłem się pracy z tymi siedmioma świętymi ośrodkami energii. Moje doświadczenie dotyczyło bólu pacjenta i tego, jak to było Jedna energia. Nawet dla ludzi, którzy nie mieli żadnych skarg, ale chciał doświadczyć uzdrowienia lub relaksu, masażu duszy ", moje doświadczenie było Jednym Jednostką Energetyczną. Sława!

Komentarze